PODROČNO TEKMOVANJE V ODBOJKI ZA DIJAKE

V četrtek, 30. novembra smo odšli na področno prvenstvo v odbojki za dijake, ki se je odvijalo v Piranu. V lanskem letu smo domov odšli kot zmagovalci področnega tekmovanja, zato smo se še toliko bolj veselili tekmovanja. V ekipi je bilo 7 dijakov, pogrešali smo še dva iz 3. letnika, ki sta se mudila na trodnevni strokovni ekskurziji. Tekmovanja so se udeležile naslednje šole: ŠC Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija Koper, SŠ Izola in Gimnazija Piran. Ekipe so bile zelo izenačene, zato so na koncu odločale malenkosti. Dijaki SGLŠ Postojna so najprej premagali SŠ Izola nato še ŠC Srečka Kosovela Sežana. Na koncu smo igrali za prvo mesto z Gimnazijo Piran. Po izidu v 1:1 nas je čakal še odločilni tretji niz,  v katerem smo morali priznati premoč in dobro kolektivno igro gimnazijcev, ki so se zelo razigrali. Razlika ni bila velika, a je pri nas na kocnu zbranost nekoliko popustila. Po prvih minutah razočaranja smo se na koncu veselili 2. mesta. Še bolj pa smo si oddahnili, ko smo napolnili želodce na zasluženi pici. Adrenalina še ni bilo konec, saj smo pot proti Postojni nadaljevali v pravem snežnem metežu.